Utorkové Tao a Tai chi cvičenia

Utorkové Tao a Tai Chi cvičenia

každý utorok od 19.00 do 20.30 hod.

V občianskom centre Sekier, Môťová, Okružná 7,  vo Zvolene

Čo dosiahnem pravidelným cvičením Tao?

Milí priatelia Tao a Tai chi opakovanie fyzických, energetických a meditačných techník a cvičení, je prvým predpokladom k zvládaniu stresu, sebaovládania a práce s emóciami. Už po mesiaci cvičenia budete pozorovať na sebe príjemné zmeny. Zlepšenie nálady, vzpriamené držanie tela, väčšiu pružnosť a flexibilitu. A to sme iba na začiatku cesty Tao. Fyzické cvičenia a techniky opakujeme viac krát, pre ich dokonalé zvládnutie, plus počas cvičenia názorne precvičujeme, /cvičíme spolu/. Cvičíme naživo, nie je to nahrávka.

Každý mesiac organizujeme kurz Univerzálne liečivé Tao a Tai chi, na ktorom učíme základy systému univerzálne liečivé tao. Kurz je online, ale aj naživo.

Harmonogram cvičení:

1. Tao energetická rozcvička

2. Detoxikačná sebamasáž

3. Dýchanie a ukladanie energie do svalov a šliach.

4. Tantienčikung - Práca s energiou, ako kultivovať energiu ktorá sa nachádza v našom tele ale aj v našom okolí a vo vesmíre. Cvičenia v stoji na ukladanie energie do nášho tantienu.

5. Tao Yin - Cvičenia na posilnenie nášho jadra, stredu tela, vnútorných svalov. Cvičenia na karimatke, podložke.

6. Šesť liečivých zvukov -  pre dobrý spánok je veľmi dôležité aby sme upokojili celé naše telo, toto vlastne navodíme už v predchádzajúcej časti, keď cvičenia Tao Yin prevádzame v pomalom tempe v harmónii s našim dychom.

7.  Zostava Tai Chi

Praktizovaním jednoduchých taoistických cvičení, sa budeme cítiť plný energie. Dostatok energie sa premietne do vášho zdravia, imunity, emočnej inteligencie. Budete sa cítiť šťastnejší. Pozitívne budete vplývať aj na vaše okolie, rodinu, priateľov a kolegov.

Vstupné ľubovoľné