Zdravá výživa

Internetový obchod aj registráciu v prípade záujmu o výživové doplnky môžete urobiť tu:

Zaregistrujte sa ako partner Duo Life a nakupujte s 30 percentnou zľavou, v prípade otázok kontak:

Michal Graus, E-mail: michalgraus@gmail.com,  mobil: +421 911 555 911

DUOLIFE My Gastrin je výživový doplnok v tekutej forme, ktorý obsahuje iba zložky rastlinného pôvodu, vrátane patentovanej receptúry Asafin®* na báze živice móla smradľavého ( Ferula assa-foetida ). Receptúra Asafin®* sa získava pomocou patentovanej technológie FenuMAT TM* , ktorá zaručuje jeho optimálnu kvalitu a biologickú dostupnosť. Prípravok je zložený z najkvalitnejších surovín prírodného pôvodu, vrátane štandardizovaných, ktoré sú cenným zdrojom mnohých bioaktívnych zlúčenín.

Výživový doplnok DUOLIFE My Gastrin obsahuje: šťavu zo sliviek, Asafin®* - patentovanú formulu živice z koreňa senovky gréckej, mikrokapsulovanú vo vláknine senovky gréckej, extrakt zo šípok, extrakt zo semien feniklu, extrakt z listov feniklu/šalvie libanonskej, extrakt z listov mäty piepornej , extrakt zo semien ostropestreca mariánskeho, extrakt z koreňa čiernej reďkovky, extrakt z listov rozmarínu, extrakt z podzemku kurkumy. 

DUOLIFE My Mind je tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12 (metylkobalamín). Prípravok je zložený z najkvalitnejších štandardizovaných rastlinných surovín.

Výživový doplnok DUOLIFE My Mind obsahuje: ovocnú šťavu z arónie, šťavu z červeného hrozna, inozitol, Cognivia TM* - patentovaná receptúra založená na organickom extrakte z listov šalvie a organickom mikrokapsulovom esenciálnom oleji šalvie levandule, extrakt z ovocia acerola, plod schizandry, extrakt z listov ginkgo biloba , extrakt z koreňa Rhodiola rosea, Aronvit® - patentovaná receptúra extraktu z plodov arónie, extrakt z listov rozmarínu, extrakt z listov malolistej bacopy/Brahmi, MecobalActive®** - patentovaná aktívna formula vitamínu B12 (metylkobalamín).