Mesačný program Tao cvičení online

Mesačný program Tao cvičení online

Každý, pondelok a stredu

Cena 12 EUR

Tao rozcvička - od 6.00 do 6.30 hod

Cvičenia Tao - od 19.30 do 20.00 hod.

Čo dosiahnem pravidelným cvičením Tao?

Milí priatelia Tao Jogy opakovanie fyzických, energetických a meditačných techník a cvičení, je prvým predpokladom k zvládaniu stresu, sebaovládania a práce s emóciami. Už po mesiaci cvičenia budete pozorovať na sebe príjemné zmeny. Zlepšenie nálady, vzpriamené držanie tela, väčšiu pružnosť a flexibilitu. A to sme iba na začiatku cesty Tao. Fyzické cvičenia a techniky opakujeme viac krát, pre ich dokonalé zvládnutie, plus počas cvičenia názorne precvičujeme, /cvičíme spolu/. Cvičíme naživo, nie je to nahrávka.

Každý mesiac organizujeme kurz Univerzálne liečivé Tao na ktorom učíme základy systému univerzálne liečivé tao. Účastníci našich kurzov, majú mesiac cvičení Tao zdarma.

Harmonogram cvičení:

1. Tao energetická rozcvička

2. Detoxikačná sebamasáž

3. Dýchanie a ukladanie energie do svalov a šliach.

4. Tantienčikung - Práca s energiou, ako kultivovať energiu ktorá sa nachádza v našom tele ale aj v našom okolí a vo vesmíre. Cvičenia v stoji na ukladanie energie do nášho tantienu.

5. Tao Yin - Cvičenia na posilnenie nášho jadra, stredu tela, vnútorných svalov. Cvičenia na karimatke, podložke.

6. Šesť liečivých zvukov -  pre dobrý spánok je veľmi dôležité aby sme upokojili celé naše telo, toto vlastne navodíme už v predchádzajúcej časti, keď cvičenia Tao Yin prevádzame v pomalom tempe v harmónii s našim dychom.

Praktizovaním jednoduchých taoistických cvičení, sa budeme cítiť plný energie. Dostatok energie sa premietne do vášho zdravia, imunity, emočnej inteligencie. Budete sa cítiť šťastnejší. Pozitívne budete vplývať aj na vaše okolie, rodinu, priateľov a kolegov.

Cvičíme každý, pondelok a stredu

od 6.00 do 6.30 hod.  -  Energetická Tao rozcvička

od 19.30 do 20.00 hod.  -  Tao cvičenia

V prípade záujmu vyplňte prosím prihlasovací formulár, obratom vás budeme kontaktovať.

Vaše osobné údaje budú použité len na vybavenie vašej požiadavky.