Power Joga pre zdravie

Power Joga

Každú stredu od 18.00 do 19.30 hod.

Podstata Power jogy

V oblasti moderných fitness praktík sa Power Yoga ukazuje ako dynamická a povzbudzujúca disciplína, ktorá prekračuje tradičné hranice jogy. Power joga, zakorenená v starodávnej praxi Ashtanga jogy, napĺňa tradičné polohy energickým prúdom, pričom zdôrazňuje silu, flexibilitu a všímavosť.

Power joga vo svojom jadre synchronizuje dych s pohybom, čím podporuje hlboké spojenie medzi mysľou a telom. Na rozdiel od viac upokojujúcich foriem jogy si power joga udržiava svižné tempo a vyzýva praktizujúcich, aby posúvali svoje fyzické limity pri zachovaní koncentrácie a rovnováhy.

Jednou z definujúcich vlastností Power Yogy je jej prispôsobivosť. Či už ste skúsený jogín alebo začiatočník, hodiny sú prispôsobené tak, aby vyhovovali rôznym úrovniam kondície a cieľom. Prostredníctvom série dynamických pozícií cvičenci budujú silu, zlepšujú flexibilitu a zvyšujú vytrvalosť, a to všetko pri kultivácii zmyslu pre vnútorný pokoj a jasný zámer.

Power joga nie je len o fyzickej námahe; je to tiež cesta sebaobjavovania a osobného posilnenia. Keď sa praktizujúci ponoria hlbšie do svojej praxe, objavia vnútornú silu, odolnosť a zvýšené uvedomenie si svojich tiel a myslí.

Power joga v podstate prekračuje hranice typického tréningu a ponúka holistický prístup ku kondícii a pohode. Kombináciou fyzickej kondície s mentálnym zameraním umožňuje jednotlivcom naplno využiť svoj potenciál na podložke aj mimo nej.