Cesta Tao - Cesta ku zdraviu

Online ozdravujúci a regeneračný program pre dôchodcov.

Začíname 7.9.2022

Vyskúšajte náš mesačný ozdravujúci a regeneračný program pre dôchodcov:

Online kurz začína 7.9.2022 od 9.00 do 11.30 hod + celý mesiac september každý pondelok a piatok pravidelné cvičenia od 9.00 do 10.00 hod.

Aj v dôchodkovom veku sa môžete cítiť mlado, plný energie a elánu.

Využite skvelú príležitosť zúčastniť sa kurzu len za polovičnú cenu a v čase keď sú iní ľudia v práci.

Počas nášho života sa snažíme nájsť rovnováhu, stabilitu, harmóniu, balanc.

Naša vnútorná sila nám dáva pocit bezpečia, keď o túto silu postupne prichádzame, môžu nás prekvapiť zdravotné problémy, cítime sa unavený, reagujeme podráždene.

Ako sa starať o svoju životnú vnútornú silu a energiu  Čchi, ako ju kultivovať, uchovávať a akumulovať, Ako transformovať negatívne emócie na pozitívne, vám priblížime na tomto kurze.

Jednoduchými fyzickými, energetickými a meditačnými cvičeniami sa spoločne ponoríme do starovekých taoistických praktík.

Štruktúra Kurzu: 

1. rozcvička, sebamasáž a detoxikácia - základom každého cvičenia je rozcvička, celé telo príjemne zahrejeme, masážou prekontrolujeme a prekrvíme každú časť nášho tela, zbavíme sa poškodených buniek. Špeciálne sa zameriame na masáž rúk a nôh.

2. Železná košeľa - V tejto časti sa v prvom rade naučíme ako správne stáť a ako získať stabilitu a rovnováhu., 

3. Čikungové cvičenia - špeciálne techniky, na spevnenie nášho jadra a ukladanie energie v našom strede, do nášho tantienu.

4. Dýchanie do svalov a šliach - naučíme sa, ako sa správne starať o svoje šľachy a svaly.

5. Tao pre dobrý spánok - vnútorný úsmev a 6 liečivých zvukov - naučíme sa ako pracovať s našimi emóciami a ako jednotlivé techniky aplikovať v bežnom živote.

7.9.2022 začíname metodickým kurzom  od 9.00 do 11.30. + každý pondelok a piatok pravidelné cvičenia od 9,00 do 10.00 hod. počas mesiaca september. 

Cena Kurzu: 36 EUR

Ak by vám nevyhovoval dátum kurzu 7.9.2022. môžete sa zúčastňovať pravidelných cvičení počas mesiaca september a metodický kurz si vyberiete budúci, alebo ďalší mesiac. Počas pravidelných cvičení jednotlivé techniky vždy dostatočne vysvetľujeme, aby ich zvládol aj začínajúci praktikant. 

Vprípade záujmu vyplňte prosím prihlasovací formulár, obratom vás budeme kontaktovať.

Vaše osobné údaje budú použité len na vybavenie vašej požiadavky.